![](https://yiatilemeso.com/wp-content/uploads/2024/01/DSC01332.jpg)
Την Κυριακή 21/01, πραγματοποιήθηκε ο περίπατος στον λόφο της Αμαθούντας, που διοργανώσε η Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία «Για την Λεμεσό». Οι παρευρισκόμενοι, διαφόρων…
Την Κυριακή 21/01, πραγματοποιήθηκε ο περίπατος στον λόφο της Αμαθούντας, που διοργανώσε η Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία «Για την Λεμεσό». Οι παρευρισκόμενοι, διαφόρων…
Η Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία “Για τη Λεμεσό” διοργανώνει τη Κυριακή 21 Ιανουαρίου και ώρα 10:30 π.μ. περίπατο στο λόφο της Αμαθούντας, όπου…
Από τις 5 έως τις 7 Οκτωβρίου βρεθήκαμε με ανθρώπους και φορείς του πολιτισμού, συζητώντας την προοπτική οργανικής ένταξής του στην…